تبلیغات

آشنایی با ویژگی های محلول قطره لاتیس

۰

معرفی برترین محلول ها و سرم های تقویت کننده مژه

ابروها و مژه های پرپشت و حجیم در زیباتر به نظر رسیدن صورت نقش به سزایی دارند. مژه های بلند و پرحجم زیبایی چشم را دوچندان میکند. راهکارهای بسیاری مانند استفاده از لوازم آرایش، مژه مصنوعی و کاشتن مژه وجود دارد که این روزها خیلی از خانمها به سراغش میروند بدون اینکه به عوارض آن فکر کنند. استفاده بیش از حد از این روش ها موجب آسیب و کم پشت تر شدن مژه ها و ابروان شما میگردند. اگر به داشتن مژههایی طبیعی فکر میکنید که بلندتر و پرتر از حالت فعلیتان به نظر بیایند در این مطلب پیشنهادهای هیجانانگیزی برای پیشنهادهای هیجانانگیزی برای بلند کردن مژههایتان داریم.

بلند کردن مژههایتان داریم. منشا تقویت کننده های مژه

نواحی اطراف چشم، نقش مهمی را در زیبایی ظاهری افراد ایفا میکند. هنگامی که افراد با یکدیگر ارتباط چشمی برقرار میکنند، چشم و نواحی پیرامون آن نقش مهمی در برقراری این ارتباط دارند. بنابراین این بخش صورت در بروز زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیبا بودن و داشتن ضخامت کافی در مژهها در بسیاری از کشورها و فرهنگها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بعنوان یک عامل مهم در ایجاد جذابیت ظاهری تلقی میشود.

تقویت کنندههای مژه میتوانند به دو گروه تقسیم شوند: گروه اول تقویتکنندههای حاوی آنالوگ پروستاگلاندین (Prostaglandin) و گروه دوم فاقد این ترکیب هستند. آنالوگهای پروستاگلاندین ترکیبات فعالی بوده که برای مدت زمان زیادی در درمان گلوکوم یا آبسیاه چشم مورد استفاده قرار می گرفتند. آنها ترکیباتی مشابه لیپیدها بوده که از اسیدهای چرب منشا گرفته اند. بعد از گذشت مدت زمان زیادی، متخصصان پوست مثل من، متوجه اثر تقویتکنندگی مژهها و افزایش ضخامت آنها در بیمارانی که تحت درمان با این پروستاگلاندین قرار گرفته بودند شدند. اگرچه، بعد از مدتی در سال 2008 شرکت دارویی Allergan یک محصول حاوی پروستاگلاندین سنتتیک با نام تجاری bimatoprost را بعد از اخذ مجوز و تاییدیه FDA بمنظور درمان افرادی که مژههای کم و نازکی دارند روانه بازار کرد.

محلول رشد مژه

محصولات wowland:

معرفی برترین محلول ها و سرم های تقویت کننده مژه

  • محلول تقویت مژه لاتیس Latisse

لاتیس (Latisse) را میتوان راه حلی شگفتانگیز جهت درمان کم پشتی، ریزش و کوتاهی مژه محسوب کرد. این محصول عارضه خاصی ندارد و تنها نکته ای که حائز اهمیت است قیمت بسیار بالای آن است. شما باید حداقل یه مدت ۸ الی ۱۰ هفته متوالی لاتیس را هر روز به اندازه یک قطره بر روی پلکهای فوقانی خود بمالید تا رشد طولی مطلوب و ضخامت مناسب مژههای خود را شاهد باشید. البته لازم به ذکر است که برای ماندگاری تاثیر دارو باید مصرف آن را مجددا تکرار کرد. مشاهده نتیجه کامل پس از ۱۶ هفته از شروع درمان حاصل خواهد شد. علاوه بر تقویت مژهها از قطره لاتیس برای پر کردن ابروهای کم پشت هم استفاده میشود. عوارض این محصول شامل تیرگی، سوزش و خشکی چشم و قرمزی پلکها میباشد که پس از مدتی از استفاده برطرف خواهد شد.

  • محلول تقویت کننده مژه و ابرو ماوالا Mavala

برند سوییسی Mavala سالهاست در زمینه محصولات مراقبت از مو و ناخن فعالیت میکند. لوسیون تقویت کننده مژه ماوالا دارای موکوپلی ساکارید طبیعی و ویتامین B2 است که ضمن تقویت ریشه مژه ها و ابرو که باعث جلوگیری از ریزش آنها میگردد به عنوان یک محرک رشد نیز عمل کرده و مژه ها را بلند تر و ضخیم تر میکند به گونه ای که حتی در یک دوره استفاده کاملا ملموس است تقویتکننده مژه و ابرو ماوالا مدل Double-Lash، دو برس جداگانه برای ابرو و مژههایتان دارد که شبها پس از شستن صورتتان میتوانید از آن استفاده کنید.

  • ریمل شب تقویت کننده مژه آرتدکو

ترمیم کننده مژه آرت دکو ریملی است با رنگ شفاف که باعث تغذیه و تقویت مژه ها می شود و دارای پروکاپیل (ساختاری فعال و پیچیده متشکل از: بیوتین، پپتاید، برگ درخت زیتون و مرکبات) می باشد که بلند کننده و تقویت کننده مژه بوده و در عین حال باعث فعالسازی رشد طبیعی مژه ها می شود. این محصول فاقد بو، فاقد روغن و فاقد لانونین می باشد و برای چشم های حساس قابل استفاده است.

محلول ویژه رشد مژه

  • سرم تقویتکننده و ضد ریزش مژه سینره

سرم تقویتکننده ضد ریزش مژه سینره حاوی ماده موثری به نام میریستوئیل پنتاپپتاید ۱۷ است. به زبان سادهتر اینکه این ماده بهمرورزمان باعث میشود مژههایتان محکمتر شده، پررنگتر به نظر برسند و از نظر تعداد و سرعت رشد هم افزایش پیدا کنند. وجود انواع ویتامین ها و عصاره های گیاهی نظیر ویتامین های گروه B و اسیدهای آمینه حاوی گوگرد در این سرم، باعث تقویت ساختار مو، افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به فولیکول های مو می گردد. در نتیجه بهمرور زمان تغییر را روی مژه هایتان احساس خواهید کرد. کاملاً بدون رنگ است و قابل استفاده برای آقایان هم خواهد بود. کافی است دو بار در روز روی مژههای تمیز و شسته شده خود بمالید.

  • سرم افزایشدهنده رشد مژه ایزادورا

سرم افزایش دهنده رشد مژه ایزادورا یک برند سوییسی است که ادعا کرده این سرم پس از یک ماه استفاده مداوم قادر است مژههایتان را تا ۲۰ درصد بلندتر کند. برس این محصول طراحی خاصی دارد و تکتک مژههایتان را پوشش خواهد داد. با بهره گیری از تکنولوژی منحصر به فرد در این محصول، مواد مغذی مژه ها، در قالب کپسول هایی بسیار کوچک، با پوسته کراتینی، روی مژه ها قرار می گیرد تا جذب مواد مغذی، توسط مژه ها، تا سه برابر افزایش یابد. بدون بو و مناسب برای استفاده با لنز و چشم های حساس است.

  • محلول تقویت مژه سریتا

محلول تقویت مژه سریتا یک محصول ایرانی پرطرفدار است. این محصول به دلیل دارا بودن ماده موثره بیماتوپراست، باعث افزایش رشد مژه و پرپشت و ضخیم شدن مژه ها می شود. همچنین این ماده روی رنگدانههای مژهها تأثیر گذاشته و رنگ آنها را تیرهتر میکند. رطوبترسانی مناسب و افزایش انعطافپذیری مژهها از دیگر مزایای استفاده از این محلول عنوانشده است.

تاثیر محلول رشد مژه

نکاتی در مورد استفاده از محلول تقویت مژه و ابرو:

  • قبل از استفاده از هر تقویتکنندهای ابتدا آرایش چشم و ابروی خود را کامل پاک کنید، مژه و ابرویتان را خوب تمیز کنید و بعد روی آنها تقویتکننده بزنید.
  • فراموش نکنید همه محصولات تقویتکننده مژه در صورت استفاده مداوم و در مدتزمان طولانی اثر خود را نشان خواهند داد پس حتماً صبور باشید و بدانید با استفاده از این محصولات راه کمخطرتری را نسبت به کاشت انتخاب میکنید.
  • روی اکثر محصولات مدت زمان مصرف برای نتیجه گرفتن درج شده است اما استفاده از تقویتکنندهها را نباید به یکباره قطع کنید و بهمرور باید روزهای مصرف در هفته را کاهش دهید و سپس مصرف را متوقف کنید.
  • انتظار معجزه از این محصولات نداشته باشید، اگر به طور طبیعی از ابتدای زندگی خود مژه و ابروهای کمحجمی داشتهاید این محصولات نمیتوانند برای شما معجزه کنند، این محصولات فقط برای قطع ریزش و رویش مجدد موهای ازدسترفته به شما کمک میکنند.
+ نوشته شده توسط Wowland در ، ۲۱ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: خرید محلول رشد مژه، تقویت مژه، محلول رشد مژه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر